“15 TEMMUZ AZİZ MİLLETİMİZİN KAHRAMANLIK DESTANI YAZDIĞI TARİHTİR…” “15 TEMMUZ AZİZ MİLLETİMİZİN KAHRAMANLIK DESTANI YAZDIĞI TARİHTİR…”

ATA SPORU MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Afyonkarahisar’da U-11 ve U-13 erkekler ve kızlar Güreş İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı

Afyonkarahisar’da düzenlenen U-11 ve U-13 erkekler serbest ve grekoromen il birinciliği güreş müsabakaları ve kızlar serbest güreş il birinciliği müsabakaları büyük bir coşkuyla tamamlandı. Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda toplam 30 sporcu, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Aynı zamanda, U-11 ve U-13 kızlar serbest güreş il birinciliği müsabakaları da büyük bir heyecanla gerçekleşti. Bu müsabakalarda ilk üçe giren sporcular, Türkiye Şampiyonası’na katılım hakkı kazandı. Sporcular, gösterdikleri üstün performansla seyircilerden büyük alkış topladı.

MADALYALAR TAKDİM EDİLDİ

Dereceye giren sporculara ödülleri, Afyonkarahisar Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından takdim edildi. Törende konuşan Erşen, genç sporcuların azmi ve başarısıyla gurur duyduğunu belirterek, Türkiye Şampiyonası’nda Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ifade etti.

Editör: Ayben Horzum