ARSLAN, “BASIN MENSUPLARI SİYASİLER İÇİNDE KIYMETLİDİR”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, kent genelinde basın mensuplarının fedakârca çalışarak kamuoyunu doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirdiklerini kaydetti.

İYİ PARTİ YAYLABAĞI SKM AÇILIŞI YAPILDI İYİ PARTİ YAYLABAĞI SKM AÇILIŞI YAPILDI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“BASIN KURULUŞLARI DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞIDIR”

Milletvekili Arslan mesajında şunları kaydetti: “22 yıldır ülkemizde hayata geçirilen reformlar, şehrimizde de kendini göstermiş ve basınımızın sağlam temeller üzerinde zenginleşmesine, çeşitlenmesine, daha demokratik ve özgürlükçü bir yapıya kavuşmasına vesile olmuştur. Gazetecilik son derece önemli bir meslektir. İl merkezimizde yayın yapan Türkeli, Kocatepe, Odak, Hisar, Anahaber, Kadınana, Gazete 3 gazeteleri, Kanal 3 ve yakın zamanda yayın hayatına geçmesini beklediğimiz TV 3 televizyonları, 50’nin üzerinde internet sitesi ile Gün FM, Radyo Armoni, Radyo 03, Radyo Tek, Radyolojik, Hisar ve Kolaylı Radyoları demokrasimizin şehrimizdeki temel yapı taşlarındandır. Gazetelerimiz, televizyonlarımız, radyolarımız ve internet sitelerimizin istihdam ettiği muhabirler, editörler, dizgiciler, sunucular ve matbaa personelleri fedakârca çalışarak kamuoyunu her zaman doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirerek, olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktarıp, vatandaşlarımızın en doğal hakları olan, zamanında, doğru ve eksiksiz bilgiyi sağlamaktadırlar. 22 yıldır da ülkemizde hayata geçirilen reformlar şehrimizde de kendini göstermiş ve basınımızın sağlam temeller üzerinde zenginleşmesine, çeşitlenmesine, daha demokratik ve özgürlükçü bir yapıya kavuşmasına vesile olmuştur.”

“BASIN MENSUPLARI SİYASİLER İÇİNDE KIYMETLİDİR”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, sözlerini şöyle tamamladı: “Basın mensupları aynı zamanda biz siyasiler için çok kıymetlidir. Kamuoyu duyarlılığının artmasını sağlayan, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili temsilcileri olan gazetecilerimizin meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, doğru bilgilendirme görevini en güzel şekilde yapacağına ve demokrasimize katkıda bulunmaya devam edeceğine inanıyorum.”