ARSLAN, “AFYON’DA TİCARET VE SANAYİ GELİŞTİ”

BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİNE BÜYÜK RAĞBET BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİNE BÜYÜK RAĞBET

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, ATSO yöneticileriyle biraraya geldi. Arslan, yolların kesiştiği Afyonkarahisar’da ticaret ve sanayinin geliştiğini belirtti

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank Afyonkarahisar Bölge Koordinatörlüğü’nün açılış töreninin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Arslan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Yücel Albay ve Hayrettin Güzbey, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler, İbrahim Sömer, Kerem Güzel ve Sefa Topal tarafından ağırlandı.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, yolların kesiştiği Afyonkarahisar’da ticaret ve sanayinin geliştiğini belirtti. Arslan, Halkbank Afyonkarahisar Bölge Koordinatörlüğü’nün Afyonkarahisar’ın yanı sıra Isparta ve Burdur’a da hizmet vereceğini kaydetti.  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, ziyaret dolayısıyla Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’a teşekkür etti. Ziyaret karşılıklı hediye takdiminin ardından sona erdi.