ALPER YAĞCI'DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ÇIKIŞI, “HERKES HER ŞEYİ BİLECEK!”

İYİ Parti Adayı Alper Yağcı'dan Şeffaf Belediyecilik Vurgusu

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, sosyal medyada yayınladığı yeni video ile partisinin sosyal belediyecilik anlayışını duyurdu. Videoda, şeffaf belediyecilik hedeflerine dikkat çeken Yağcı, halkın bilgiye erişim imkânlarının genişletileceğini vurguladı.

Yağcı, "Bizim dönemimizde, vatandaşlarımız istedikleri zaman çalışmaların yürütüldüğü yerden ve belediyemizin çevrimiçi platformlarından her türlü bilgiye ulaşabilecekler" ifadelerini kullandı. Aynı zamanda, geçmiş yıllarda AK Parti'nin uygulamalarına atıf yaparak, İYİ Parti iktidarında belediye kapılarının vatandaşlara tam anlamıyla açılacağının altını çizdi.

Alper Yağcı, şeffaf belediyecilik konseptini somut örneklerle açıklarken Afyonkarahisar'daki projelerin izlenebilirliğine vurgu yaptı. Yaycı, "Afyonkarahisar'da yapılan yatırımların başlama, bitiş tarihleri ve maliyetleri halkımızın gözleri önünde olacak." dedi. Teleferik ihalesi başta olmak üzere, başlangıcı ve bitişi şaibeli ve maliyeti belirsiz ihalelerin artık sonlanacağını bildirdi.