DİNAR’DA OKUL KAPALI HALI SAHASI İÇLER ACISI DURUMDA DİNAR’DA OKUL KAPALI HALI SAHASI İÇLER ACISI DURUMDA

ALPER YAĞCI'DAN ÖZEL HASTANELERE DESTEK SÖZÜ

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, seçim çalışmaları kapsamında Afyonkarahisar'daki Özel Fuar Hastanesi ve Fertillife Afyon Hastanesi'ni ziyaret ederek desteklerini ifade etti.

Yağcı'nın ilk durağı Özel Fuar Hastanesi oldu. Burada bir açıklama yapan Yağcı, "Fuar Hastanemiz, Yenice, Sahipata ve çevre mahallelerimize kaliteli ve modern sağlık hizmeti sunmakta. Afyonkarahisar’ımızın ilk özel hastanesi olarak  kurulan bu kurum, kuruluşundan bu yana sürekli olarak hizmet kalitesini artırarak çalışmalarını sürdürmektedir" dedi. Hastanenin güler yüzlü personeli ve deneyimli hekim kadrosuyla halk tarafından sıkça tercih edildiğini belirtti. Ayrıca, seçildikleri takdirde sağlık, eğitim ve spor gibi alanlarda gerekli tüm desteği sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

Yağcı, ikinci ziyaretini Fertillife Afyon Hastanesi'ne gerçekleştirdi. Tüp bebek merkezi olarak hastanenin Türkiye'de önemli bir konuma geldiğini vurgulayan Yağcı, hastane personelinin başarılı çalışmalarından ötürü kutladı ve her zaman destek olacaklarını ifade etti. Bu ziyaretler, Yağcı ve ekibinin sağlık alanındaki hizmetlere ne kadar önem verdiklerini ve gelecekteki projelerine yönelik taahhütlerini göstermiş oldu.