ALPER YAĞCI'DAN HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM EVİ SÖZÜ

REKTÖR KARAKAŞ, “AFRAY BİR YILDA TAMAMLANACAK” REKTÖR KARAKAŞ, “AFRAY BİR YILDA TAMAMLANACAK”

Yağcı'dan Seçim Vaadi: İyi Kalpli Anneler İçin Yeni Huzur Evi

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı ve parti heyeti, yerel bir sivil toplum kuruluşu olan Gül Anneler Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yağcı, derneğin kıymetli çalışmalarını yerinde inceledi ve yetkili isimlerle fikir alışverişinde bulundu.

Afyon Gül Anneler Derneği'nin başkanı Halise Saygı ve çalışanlarıyla yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Yağcı, derneğin başarılı projelerine dikkat çekti ve bu çalışmaların kent halkına kattığı değeri övdü. Başkan adayı Yağcı, "Afyonkarahisarlı olarak yaptıklarınızla gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Siz ve ekibinizi gönülden kutlarım," dedi.

Halise Saygı'yı ve derneğin üyelerini nezaketleri için tebrik eden Yağcı, daha fazla insanın onların izinden gitmesi temennisinde bulundu. Seçim kampanyası boyunca her zaman barışçıl ve sevgi dolu bir yaklaşımın önemini vurgulayan Yağcı, derneğin bu değerleri somut bir şekilde hayata geçirdiğini belirtti.

Yağcı, Afyonkarahisar'a bir huzurevi ve yaşlı bakım evinin acil bir ihtiyaç olduğunun altını çizerek, "Kesinlikle yeni bir yaşlı bakım evi ve huzurevi yapılması şart. Belediye olarak bu projenin gerçekleşmesi için gereken her adımı atacağız" ifadeleriyle kentsel ihtiyaçlara yönelik planlarını paylaştı.