ALPER YAĞCI SADIKBEY MAHALLESİ'NDE SEÇMENLERLE BULUŞTU: "NAMUS SÖZÜ" VERDİ

Yerel seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, gecenin geç saatlerinde Sadıkbey Mahallesi'ni ziyaret etti. Seçmenlerle birebir görüşen Yağcı, onların istek ve taleplerini dinledi ve kendi projeleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

İYİ Parti'nin il yönetim kurulu üyeleri ile merkez ilçe başkanı İzzet Köken ve ekibinin de eşlik ettiği Yağcı, yapılan ziyaret sırasında 22 yıldır iktidarda olan AK Parti yönetiminin Sadıkbey Mahallesi sakinlerini yalnızca seçim dönemlerinde hatırladığına dikkat çekti.

Yağcı'nın eleştirileri, 2019 yılında AK Partili Belediye Başkanı tarafından yapılan ziyaret ve verilen sözleri hatırlatmasıyla sertleşti. O dönem mahalle halkına verilen ve henüz yerine getirilmemiş sözleri dile getiren Yağcı, yapılmayan düğün salonu, kavşak ve sinyalizasyon ile doğalgaz eksikliklerini vurguladı. Alper Yağcı, mahallenin bu ihtiyaçlarını seçildikten hemen sonra yerine getireceği konusunda "namus sözü" verdiğini açıkladı.

Sadıkbey Mahallesi'ne modern bir düğün salonu yapılması, altyapı yenilemesi, çocuklar için güvenli oyun alanları oluşturulması ve mahalleye hat minibüslerinin girmesini sağlamak gibi vaatlerde bulunan Yağcı, mevcut iktidarın mahalle sorunlarına çözüm üretmede yetersiz kaldığını ifade etti. Mahalle sakinleri ile istişare içinde çalışarak sorunları çözeceklerini söyledi.