GSİM’DE ARAMA VE KURTARMA EKİBİ KURULDU GSİM’DE ARAMA VE KURTARMA EKİBİ KURULDU

ALPER YAĞCI; “KARAR DEĞİŞİMDEN YANA OLACAKTIR”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yerel seçimler için oyunu kullandı. Yağcı oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunarak, “Bugün karar günü, halkımızın vereceği karar başımızın üzerinde yeri vardır. Biz inanıyoruz ki bu karar değişimden yana, bu karar bizden yana olacaktır.” dedi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı ailesi ile birlikte Afyonkarahisar TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 1251 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan Yağcı, “Yoğun bir seçim döneminin ardından bugün 31 Mart 2024 Pazar günü. Afyonkarahisar’ımızın gelecek 5 yılını, hem belediye meclisini hem de il genel meclisini seçmek üzere sandıklara gidiyoruz. Biz sabahtan itibaren okullarımızı gezerken havanın da güzel olmasından dolayı bir bayram havası var. Hemşerilerimiz de aileleri ile birlikte sandıklara gittiğini, Afyonkarahisar için en iyisini tercih ettiği noktasında kararlarını verip bunu da sandığa yansıtacaklarını görüyoruz.

Bizler seçim kampanyası boyunca kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan Afyon’da sevgi dilini hakim kılarak, ben değil biz anlayışını ortaya koymaya çalıştık. Bu amaçla da elimizden geldiğince çok kişiye ulaştık. Afyonkarahisar’ı bir 5 yıl İYİ Parti belediyeciliği anlayışı ile yönetme konusundaki taleplerimizi ilettik. Bugün de karar günü, halkımızın vereceği karar başımızın üzerinde yeri vardır. Biz inanıyoruz ki bu karar değişimden yana, bu karar bizden yana olacaktır. Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.”