ALİ OLGUN DUALARLA SON TULCULUĞUNA UĞURLANDI

İYİ Parti Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun’un vefat eden babası Ali Olgun’un (86) cenazesi memleketi Çay ilçesinde toprağa verildi.

Merhum Ali Olgun’un cenazesi Çay Devlet Hastanesi morgundan alınarak evine getirildi, helallik alındı. Ardından Çarşı Camiine getirilen Ali Olgun, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazıyla Çay İlçe Asri Mezarlığındaki aile Kabristanındaki toprağa verildi.

YOĞUN KATILIM OLDU

“HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR” “HEMŞİRELER SAĞLIK SİSTEMİNİN YARDIMCI DEĞİL ANA UNSURUDUR”

Merhum Ali Olgun’un cenazesine İYİ Parti Genel Merkezi ve milletvekillerinden yoğun bir katılım oldu. Cenazeye İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katılamazken eşi Tuncer Akşener ve çok sayıda milletvekili katıldı.

Cenazeye katılanlar arasında, İYİ Parti milletvekillerinden Kütahya Milletvekili Nihat Kula, Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, İstanbul Milletvekili Ersin Beyaz, Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, İzmir Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Müsavat Dervişoğlu, Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, Ankara Milletvekili ve Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, Genel Başkan Yardımcısı Raşit Emir Süer ve Genel Sekreter Ayfer Yılmaz, Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Antalya Milletvekili Aykut Kaya, Bursa Milletvekili Hasan Toptaş, Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, CHP Gurup Başkan Vekili ve Afyonkarahisar Milletvekili ve CHP Mersin Milletvekili Hasan Ufuk Çakır, 21. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Telek, İYİ Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Aydın, Afyonkarahisar il ve ilçe Başkanlarının yanı sıra çevre il ve ilçe başkanları yer aldı.

AKŞENER’DEN TAZİYE YEMEĞİ

Yağan yağmura karşın katılımın yüksek olduğu cenaze namazının ardından Merhum Ali Olgun’un naaşı, Çay İlçe Asri Mezarlığındaki Aile Kabristanında toprağa verildi.

Kabirden çıkanlara ise Meral ve Tuncer Akşener çifti ile Hakan Şeref Olgun tarafından taziye yemeği verildi.