AKÜ’DE ÖĞRENCİ SEKTÖR BULUŞMASININ 5. YAPILDI

ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL! ALPER YAĞCI'NIN EMEKLİ VAADİ: BELEDİYE TESİSLERİNDE ÇAY SADECE 1 TL!

Turizm Fakültesi Reha Kora Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliklere; Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Turizm İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Bölümü öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Akademi, Sektör ve Öğrenci Buluşmaları etkinliklerinde Şef Emre Efe “Pasdinpanya ve Pasta Dekoru” konulu workshop, Turizm Fakültesi Pasta ve Unlu Mamuller Mutfağında Şef Nevzat Kalkan “Afyonkarahisar’ın Yöresel Lezzeti Haşhaşlı Nokul” konulu workshop yaptılar. Afyonkarahisar Watermall AVM Chocolabs Pasta Şefi Şef Batuhan Tabur “Pasdinpanya Yapımı, Şeker Hamuru Kaplama ve Figür Tekniği” konulu seminer ve Pasta ve Unlu Mamuller Mutfağında Workshop etkinliği, Şef İbrahim Malkoç Turizm Fakültesi Uygulama Mutfağında “Zeytinyağlı Mezeler” konulu workshop ile Afyon Kocatepe Üniversitesi İş Güvenliği Sağlığı Birimi Personeli İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ahmet Ümit Baştepe tarafından ise “İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu etkinlikler gerçekleştirildi. Seminerler sonunda katılımcılara teşekkür belgeleri verildi.