AK PARTİ SREBRENİTSA SOYKIRIMI’NI UNUTMADI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Turgay Şahin, AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları tarafından Srebrenitsa Soykırımı’nın 29’uncu yıldönümü dolayısıyla düzenlenen fotoğraf sergisine katıldı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada “İnsanlığın utanç sayfalarından biri olan #Srebrenitsa Soykırımı’nın 29’uncu yılında katledilen 8 binden fazla Boşnak kardeşimizi derin bir üzüntü ve saygıyla anıyoruz. Dünyanın gözleri önünde gerçekleşen bu soykırımı bir kez daha lanetliyoruz” denildi.

VALİ YİĞTBAŞI, “ZAFER MÜZESİ HEPİMİZİN, AĞUSTOS’TA TAMAMLANMIŞ OLACAK” VALİ YİĞTBAŞI, “ZAFER MÜZESİ HEPİMİZİN, AĞUSTOS’TA TAMAMLANMIŞ OLACAK”

ANIPARK’TA SERGİ AÇILDI

Açıklamada “İl Başkanımız Av. Turgay Şahin, Srebrenitsa Soykırımı’nı anma günü kapsamında İl Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından Anıtpark’ta açılan fotoğraf sergisine katıldı. İl yönetim kurulu üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız Av. Ferda Ertürk ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanımız Ethem Karahan ve yönetim kurulu üyeleri, İhsaniye Belediye Başkanımız Emine Gökçe ve merkez ilçe yönetim kurulu üyelerimizde kendisine eşlik ettiler” ifadelerine yer verildi.

Editör: Ayben Horzum