“GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ VAATLERİ, VAAT ETMEYE BAŞLAMIŞLAR”

 AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Dr. Hasan Arslan, Sinanpaşa ve Sandıklı ilçelerinde yoğun bir ziyaret trafiğine çıktı. Arslan iki ayrı ilçedeki ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada “Gerçekleştirdiğimiz vaatleri, vaat etmeye başlamışlar” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Dr. Hasan Arslan Sinanpaşa ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışına katıldı, daha sonra pazar esnafını ziyaret eden Arslan esnaf ziyareti ile birlikte Sinanpaşa’daki programlarına devam etti. Arslan daha sonra Sandıklı ilçesinde ilçedeki sıraları ziyaret etti.

“Gerçekleştirdiğimiz vaatleri, vaat etmeye başlamışlar”

30 YILDIR YENİLMEYEN BAŞKAN TEKİN, KOLTUĞA VEDA ETTİ 30 YILDIR YENİLMEYEN BAŞKAN TEKİN, KOLTUĞA VEDA ETTİ

Arslan yaptığı açıklamada AK Parti belediyeciliğinin Türkiye’de bir marka haline geldiğini ve adeta hizmetin karşılığı olduğunu söyledi. Arslan, “Partimizin kurulduğu topraklar elbette yatırımların en iyisine en güzeline layıktır. O yüzden bütün ilçelerimiz AK Parti Belediyeciliği‘ne talip ve inşallah 60’ta 60 yaparak yeniden 5 yıllık hizmet yolculuğunu sürdürme derdindeyiz. Birileri çıkıp bizim getirdiğimiz doğalgaz üzerinden vaatlerde bulunarak, bizim gerçekleştirdiğimiz vaatleri vaat ve hayal etmeye başlamış. Biz her daim şunu söylüyoruz; Bizim icraatlarımıza onların hayalleri dahi yetişemez. Onlar sadece konuşur, hizmeti de biz yaparız.