15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI 15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI

AFYON’UN GURURLARI PORTEKİZ’E KARŞI YİNE SAHADA

Geçtiğimiz günlerde Gürcistan ile karşılaşan Ay Yıldızlı Milli takımımız bu akşam Portekiz ile mücadele edecek. Afyonkarahisar’ın gururu olan Afyonkarahisarlı iki milli takım futbolcusu ise bu maçta yine

Ay Yıldızlı milli takımımız, geçtiğimiz günlerde Gürcistan ile yaptığı maçtan 3-1'lik galibiyetle ayrıldıktan sonra bu akşam Portekiz ile karşılaşacak. Afyonkarahisar'ın gururları olan Emirdağlı Orkun Kökçü ve Dinarlı Kenan Yıldız da bu maçta da ilk 11’de yer alması bekleniyor.

GÜRCİSTAN MAÇINDAKİ BAŞARI

Milli takımımız, geçtiğimiz günlerde Gürcistan ile yaptığı maçta 3-1'lik bir galibiyet elde etmişti. Bu maçta Afyonkarahisarlı genç futbolcular Yıldız ve Kökçü'nün performansları dikkat çekmişti. Şimdi ise gözler, bu akşam saat 19:00'da başlayacak olan Portekiz karşılaşmasında olacak.

ZAFER MEYDANI'NDA DEV EKRAN

Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların milli heyecana ortak olabilmesi için Türkiye-Gürcistan maçında olduğu gibi bu maçı da Zafer Meydanı’nda dev ekrandan yayınlayacak. Vatandaşlar maçı ücretsiz olarak izleyebilecek.

Bu akşamki mücadelede milli takımımıza başarılar diliyor, Afyonkarahisar'ın gururları Kökçü ve Yıldız'a ise sahada üstün performanslar diliyoruz.

Editör: Ayben Horzum