AFYONLU ALİ UYSAL YAĞLI GÜREŞ’TE ŞAMPİYON

VALİ YİĞİTBAŞI’NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI VALİ YİĞİTBAŞI’NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Eğitim Merkezi (SEM) sporcusu Ali Uysal, CW Enerji Yağlı Güreş Ligi’nin üçüncü etabı olan Tozkopan boyunda şampiyonluğa ulaşarak büyük bir başarıya imza attı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporcu Ali Uysal'ı ve antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Kasapoğlu, "Sporcularımızın elde ettiği bu başarılar, ilimizde sporun gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Ali Uysal’ın kazandığı bu şampiyonluk, diğer sporcularımıza da ilham kaynağı olacaktır" dedi.

Antrenörlerden Destek ve Teşekkür

Uysal’ın antrenörleri tarafından yapılan ortak açıklamada, "Hedefimiz olan başpehlivanlık yolunda ilmek ilmek yol alıyoruz. Bize her zaman destek olan İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu ve Spor Hizmetleri Müdürümüz Yılmaz Erşen'e teşekkür ederiz," ifadeleri kullanıldı. Antrenörler, bu süreçte verdikleri destek ve sağladıkları olanaklarla sporcuların başarısında büyük pay sahibi olan yetkililere minnettarlıklarını dile getirdi.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün sağladığı destek ve sporculara sunulan imkanlar, başarıyı getirmeye devam ediyor. Ali Uysal’ın kazandığı şampiyonluk, bu yol haritasının doğru olduğunu ve sporcuların büyük başarılar elde edebileceğini bir kez daha kanıtladı. Ali Uysal ve ekibi, hedefledikleri başpehlivanlık yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle daha birçok başarıya imza atacaklarına olan inançlarını vurguladılar.

Editör: Ayben Horzum