AFYONKARAHİSAR'DA ULAŞIM REFORMU SÖZÜ: İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI YAĞCI MİNİBÜS DURAKLARINDA

İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yerel seçimler öncesinde Ataköy ve Harbiş minibüs duraklarını ziyaret etti. Minibüs şoförleriyle bir araya gelen Yağcı, onların sorunlarını ve beklentilerini dinleyerek, kentsel ulaşım konusundaki sıkıntıları ele aldı.

Yağcı'nın ziyareti sırasında yaptığı açıklamalarda, Afyonkarahisar'daki ulaşım sorunlarına değindi ve şoförlerin mağduriyetlerine dikkat çekti. "Afyon'da ulaşım düzenlemesi maalesef çok yetersiz. Gerek vatandaşlar gerek şoförler bu durumdan olumsuz etkileniyorlar," dedi Yağcı. Göreve geldiği takdirde şehrin emekçilerinin sesine kulak verip, ortak akılla çözümler üreteceği konusunda söz verdi.

Belediye Başkan adayı, dolmuş duraklarının modernizasyonundan, şehir içi trafiğinin düzenlenmesine kadar bir dizi iyileştirme yapmayı planladığını söyledi. Yağcı, minibüs duraklarının daha işlevsel hale getirilmesinin yanı sıra, diğer araçların durakları işgal etmelerinin önüne geçecek düzenlemeler yapacaklarını belirtti. Ayrıca, şoför esnafını barındıran binaları modernize etmek için gerekli adımların atılacağının da altını çizdi.