AFYON ANADOLU GÜCÜ SPOR KULÜBÜ’NE DESTEK OLALIM!

Afyon Anadolu Gücü Spor Kulübü, Türkiye 3. Lig Kadın Futbol kategorisinde mücadele eden tek temsilcisi olarak büyük bir heyecan ve özveriyle 2023-2024 futbol sezonuna hazırlanıyor. Takımımız, sezonun ilk maçına 20 Ocak Cumartesi günü saat 12:00'de Alanya Demirspor deplasmanında çıkacak.

Kulübümüz, Afyon'un gururu olan tek 3. lig kadın futbol takımı olmanın sorumluluğunu taşımanın yanı sıra, tamamıyla Afyonlu genç yeteneklerden oluşan bir kadro ile mücadele ediyor. Bu sezon, Afyon Anadolu Gücü Spor, Alanya Demirspor ile karşılaşarak sezonun açılış maçına çıkacak ve şehrimizin adını en iyi şekilde temsil etmek için sahada olacak.

Kulüp Başkanı Kazım BACAK, "Bu sezon, hem Afyon'u en iyi şekilde temsil etmek hem de futbolseverlere heyecan verici anlar yaşatmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Tamamı Afyonlu kızlardan oluşan kadromuzla birlikte, futbolu daha da güçlendirmek adına sahada var gücümüzle mücadele edeceğiz. İlk maçımıza tüm Afyon halkını ve futbolseverleri bekliyoruz" dedi.

ULUÇAY, “BOŞ VAATLERLE MİLLİYETÇİLİK YAPMAYA ÇALIŞANLAR GEREKEN CEVABI ALACAK” ULUÇAY, “BOŞ VAATLERLE MİLLİYETÇİLİK YAPMAYA ÇALIŞANLAR GEREKEN CEVABI ALACAK”

Teknik sorumlu Rafet Fatih ÇAKMAK; Afyon Anadolu Gücü Spor Kulübü olarak, Alanya Demirspor ile oynayacağı ilk maç öncesi Afyon halkından ve Sayın Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı' ndan tam destek bekliyoruz.

Futbolseverler, 20 Ocak Cumartesi günü saat 12:00'de Alanya'da gerçekleşecek olan karşılaşmayı heyecanla bekliyor.

Kamuoyuna duyurulur.

Afyon Anadolu Gücü Spor Kulübü