YAĞCI “YILLARCA SESİNİZ NEDEN ÇIKMADI?" YAĞCI “YILLARCA SESİNİZ NEDEN ÇIKMADI?"

AFSÜ’NÜN İÇ PAYDAŞ TOPLANTISINDA ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ DİNLENDİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesinin (AFSÜ) fakülte ve meslek yüksekokullarının öğrenci temsilcileri, üniversitede yürütülen faaliyetler konusunda görüş ve önerilerini iç paydaş toplantısında iletti.

AFSÜ Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz, başkanlığında Rektörlük binasında akademik birimlerin öğrenci temsilcileri ile yapılan “2023-2024 Akademik Yılı İç Paydaş Toplantısı” Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü personelinin de katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıya; Lisansüstü Eğitim Enstitüsü adına Şeyma Gül Durgut, Tıp Fakültesi adına Mehmet Ali Aymaz, Eczacılık Fakültesi adına Abdulkadir Beyaztaş, Sağlık Bilimleri Fakültesi adına Emirhan Gümüş, Atatürk SHMYO adına Ebru Coşkun ve Bolvadin SHMYO adına Emine Öztürk katıldı. AFSÜ’de SKS ve Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından öğrenci odaklı yürütülen çalışmalara hakkında bilgi paylaşımında bulunulan toplantıda, AFSÜ’nün kurumsal iletişim stratejisi doğrultusunda önümüzdeki dönemde öğrencilerimizin paydaşı olacağı sosyal, kültürel ve mesleki faaliyetlere ilişkin hedefler ve beklentiler ele alındı. Öğrenci Temsilcilerinin “Öğrenci Toplulukları ve Kulüpleri”, “Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Kurulu”, “Kurumsal Kimlik” ve “Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi” yönergelerinde yapılabilecek revizyonlar hakkında öneri ve görüşlerini paylaştığı toplantıda birimlerimiz tarafından açılmış olan “Yemek Hizmetleri Memnuniyeti”, “Kültür Hizmetleri Memnuniyeti” ve “Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Faaliyetleri Memnuniyeti” anketleri konusunda da istişarede bulunuldu. Toplantı ile AFSÜ’nün iç paydaşları arasında ilk sırada yer alan öğrencilerin talepleri hakkında geribildirimler alındı.