AFSÜ’DE AKADEMİSYEN DİNLETİSİ BEĞENİLDİ

PROTOKOL JANDARMA TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI PROTOKOL JANDARMA TEŞKİLATI İLE BAYRAMLAŞTI

Bolvadin SHMYO’dan Öğretim Görevlisi Cansu Gündoğan’ın hastalar ve yakınlarına moral ve motivasyon sağlama amacıyla sunduğu Türk Halk Müziği dinletisi beğenildi

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde (AFSÜ) Engelsiz AFSÜ Koordinatörlüğü iş birliği ile Sağlık Bilimleri Fakültesi (SBF) Toplumsal Katkı Çalışma Komisyonu tarafından AFSÜ Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisinde tedavi gören hastalar ve yakınlarına moral vermek amacıyla Bolvadin SHMYO’dan Öğretim Görevlisi Cansu Gündoğan tarafından bağlama eşliğinde müzik dinletisi sunuldu.

Türk Halk Müziği başta olmak üzere, sevilen Türkçe eserlerin hep birlikte seslendirildiği etkinliğe, SBF öğretim üyeleri Dr. Öğretim Üyesi Hamide Nur Çevik Özdemir, Dr. Öğretim Üyesi Rabia Koca, Dr. Öğretim Üyesi Özgün Onbaşı, Dr. Öğretim Üyesi Gülşen Taşkın, Tıp Fakültesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Aycan Baş, Arş. Görevlisi Zeynep Arıkan, Arş. Görevlisi Beyza Nur Gürgen, öğrenciler, klinik sorumluları ve hemşireler de katıldı. Tedavisi süren hastalar ve yakınlarının müziğin iyileştirici gücü ile moral bulduğu ve yaklaşık bir saat süren etkinlik, Öğretim Görevlisi Cansu Gündoğan’a teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.

Editör: Ayben Horzum