“ADAYIMIZ ULUÇAY’IN TÜM VAATLERİNİN ARKASINDA OLACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya seçim çalışmalarına Önceki Dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve teşkilat mensupları ile birlikte nakliyeci ve toptancı esnaflarını ziyaret ederek devam etti.

Ziyaretleri esnasında vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet eden Milletvekili, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uluçay adına hemşerilerimizden destek istedi. Milletvekili Özkaya Organize Sanayilerimizin hızla genişlemesi ve Afyonkarahisar 2. OSB bölgesinin aktif hale gelmesi akabinde inşallah her sektörde olacağı gibi nakliye sektöründe de hızla gelişme sağlanacaktır. Afyonkarahisar AK Parti hükümetlerinin desteği ve yereldeki siyasetçilerin birbirleri ile olan uyumları akabinde son yıllarda çok büyük yatırımlara ev sahipliği yaptı ve bölgesinde ön plana çıkan bir il olmayı başardı. Çok şükür bugüne kadar verdiğimiz tüm vaatlerimiz hemşerilerimizin gözü önünde birer yatırıma dönüştü.  Önümüzdeki süreçte de, Milletvekilleri olarak bizler ve hükümetimiz Başkan Adayımız Hüseyin Uluçay’ın tüm vaatlerinin arkasında olacağız. Seçim işi ortaya vizyon koyma, yapılabilecek işleri vaatte bulunma işidir. Şimdi Afyonkarahisar da hayal vaatlerde bulunma modası oldu. Bakıyoruz mesela CHP li adayımız uçuyor da uçuyor. Hayal satmak bedava nasıl olsa. Kaynak var mı desek kaynakları yok. Kim destekleyecek bu işleri desek belli değil. Bizde buradan soruyoruz CHP Afyonda ilk defa mı seçime giriyor, ilk defa mı bir yerel yönetime talip oluyor? 2019 dan beri koskoca iki tane ilçe belediyesi vardı ellerinde. CHP’nin şu anki Afyonkarahisar adayı da Milletvekili ve Grup Başkan vekiliydi.

Hani bu ilçelerde nereye ne yapmışlar çıksınlar açıklasınlar.  Efendim ben Mansur Yavaşla görüştümde önümüzdeki dönemde bize destek verecek. Mansur Yavaş 5 yıl boyunca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmadı mı? Bugüne kadar İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den bu ilçelere ne getirdiniz de bundan sonra ne getireceksiniz?  Meydanda Ekrem İmamoğlu’ndan fırça yiyip cevap bile veremeyen birisi nasıl onlardan destek alacak ?

 Afyonkarahisarlı olup bitenleri gayet açık bir şekilde görüyor ve “ayinesi iştir kişinin yaparsa AK Parti yapar” diyerek te her yerde söylüyor. Hamdolsun hükümetimiz görevi başında. Yerelde de bizlerin uyumu ve Afyonkarahisarlının rekor desteği ile 31 Mart seçimleri sonucunda da devam ettireceğimizden hiçbir kuşkumuz yok."dedi

İGM BAŞKANLIK SEÇİMİ CUMA GÜNÜ YAPILACAK İGM BAŞKANLIK SEÇİMİ CUMA GÜNÜ YAPILACAK

Açıklamasının sonunda zorlu koşullarda insanlarımızın hayatları için canla başla mücadele eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını ve bu uğurda vefat eden sağlık şehitlerimizi  rahmetle yad ettiğini ifade etti.