3X3 SOKAKLAR BİZİM BASKETBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

3X3 Sokaklar Bizim Basketbol Müsabakaları Ege Bölgesi Grup Şampiyonası tamamlandı. Afyonkarahisar, İzmir, Kütahya, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak ve Manisa illerinden gelen takımlar, turnuvada kıyasıya mücadele etti.

Afyonkarahisar’da düzenlenen 3X3 Sokaklar Bizim Basketbol Müsabakaları Ege Bölgesi Grup Şampiyonası, Kocatepe Spor Kompleksi’nde 17 takımın katılımıyla gerçekleştirildi.

ERKEKLERDE VE KIZLARDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Erkekler kategorisinde Kütahya Gençlik Merkezi takımı birinci olurken, Muğla Menteşe takımı ikinci sırayı aldı. Kızlar kategorisinde ise Efeler Manisa takımı birinci, Afyon Gençlik takımı ise ikinci oldu. Şampiyon takımlar, turnuva boyunca sergiledikleri performanslarıyla dikkat çekti. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, düzenlenen törenle takdim edildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, ödül töreni sonrasında yaptığı açıklamada, turnuvanın büyük bir coşkuyla geçtiğini belirtti. Kasapoğlu, “Böylesine önemli bir organizasyonu ilimizde gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Genç sporcularımızın gösterdiği mücadele, geleceğe olan umutlarımızı artırdı.” dedi.

SPORLA GENÇLER BİRARAYA GELEREK DOSTLUKLAR KURUYOR

“KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” “KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, açıklamalarının devamında, sporun birleştirici gücüne vurgu yaparak, “Bu tür organizasyonlar sayesinde gençlerimiz hem spor yapma imkânı buluyor hem de farklı illerden gelen akranlarıyla tanışarak dostluklar kuruyor. Gelecekte de benzer organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Editör: Ayben Horzum