“1 NİSAN'DAN İTİBAREN AFYON’U MHP YÖNETECEK.”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve beraberindeki heyet, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kalecikli esnaflarla buluşan MHP heyeti, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Afyon İl Başkanı Ahmet Kahveci, KAÇEP İl Başkan Yardımcısı Nesrin Çelikbilek ve MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Kalecik Beldesi'nde esnafların sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı.

MHP heyeti, Oto Galericiler Sanayisi Sitesi'nde esnafları ziyaret ederek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, esnaflara partisinin projelerini anlatırken, Kalecikli esnaflar da MHP'ye destek sözleriyle seçim coşkusunu artırdılar.

BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN ARITMA TESİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’TAN ARITMA TESİSİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Kalecik Beldesinden bazı esnaflar yaptıkları açıklamalarda, "AK Parti uzun süredir Afyon'u yönetiyor, ama 1 Nisan'dan itibaren Afyon’u MHP yönetecek. Afyonkarahisarlılar ve Kalecikliler MHP diyor. Sezer Küçükkurt, Afyon'da sevilen ve sayılan bir isim. Vekilimiz Mehmet Taytak ve İl Başkanımız Ahmet Kahveci'nin desteğiyle, Afyon’u Milliyetçi Hareket Partisi yönetecek. Küçükkurt belediye başkanımız olacak. Afyon esnafı yalnız kalmayacak. Kalecikliler MHP’nin adayının sonuna kadar arkasında. Desteklerimiz Küçükkurt’la. Telefonlarımızın açılabileceği, derdimizi sıkıntımızı dinleyecek bir başkanımız olacak  " şeklinde görüşlerini dile getirdiler.