“1 NİSAN SABAHI İTİBARİYLE HİZMETE BAŞLIYORUZ”

 AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Güvenevler ve Örnekevler Mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi. Burada konuşan Uluçay, “İftar sofralarımızdaki bu kalabalık bu coşku 31 Mart gecesi yeni bir zaferin kutlamasıyla taçlanacak ve 1 Nisan sabahı itibariyle de gerçek belediyecilik anlayışıyla Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye başlayacağız” dedi.

İftar programında konuşan Uluçay, “Kıymetli hemşehrilerim bugün burada bir kez daha birlik ve beraberlik içerisinde iftar sofralarımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere karşı göstermiş olduğunuz bu yoğun teveccüh ve samimiyet sadece sofralarımızı paylaşmanın dışında birlikteliğimiz ve kardeşliğimizin de göstergesi. AK Parti’miz 22 yıldır ülkemize kesintisiz hizmet ediyor. AK Parti’mizin hizmetleriyle Afyonkarahisar’ımızda da büyük değişimler yaşandı. Her alan da şehrimize önemli yatırımlar kazandırdık. Sizler de zaten bu hizmetlerin farkında ve bilincinde olarak her daim yanımızda duruyorsunuz. Tüm şer odaklarına gerekli cevabı veriyorsunuz. Afyonkarahisar’ımız milli ve manevi değerlerimizi bir araya getiren tüm unsurları içerisinde bulunduran bir şehir. Lakin burada bu manevi ve milli duygularımızı adeta yok sayarak terör sevicilere, terör yandaşlarına belediyemizin kapılarının açık olup olmadığını tartışır bir noktaya geldik. Çünkü zaten hiçbir zaman terör sevicilerine desteğini esirgemeyen CHP zihniyeti bugün de bunu zihniyetle sizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dün ülkemizin savunma sanayi bütçesine sadece DEM Parti ile birlik olarak mecliste hayır oyu verenler bugün milliyetçi muhafazakâr görünerek sadece kendi siyasi çıkarı için bir anda milliyetçi muhafazakâr oluveriyor. Benim hemşehrilerimin bu numaralara karnı tok. Sizler Afyonkarahisar’ımız da bunlara fırsat vermeyeceksiniz. Bunu iyi biliyoruz. Şehrimizin geleceğini dün olduğu gibi bugün de birlikte şekillendirecek sizlerle birlikte nice hizmetler yapacağız. Ayrıca sizin kafanıza yatmayan ve  gönlünüzün istemediği hiçbir işte de olmayacağım. Önümüzdeki beş yıl boyunca her daim birlik ve beraberlik içerisinde istişareyle çalışacağız. İftar sofralarımızdaki bu kalabalık bu coşku 31 Mart gecesi yeni bir zaferin kutlamasıyla taçlanırken, 1 Nisan sabahı itibariyle de gerçek belediyecilik anlayışıyla Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İftar programına AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Dr. Hasan Arslan, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları katıldılar.