ULUÇAY, "BUNLARIN DEĞİŞİM DEDİĞİ KAVGADIR"

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bugün Karşıyaka Mahallesi’nde yüzlerce vatandaşımızla iftarda buluştu. Burada bir konuşma yapan Uluçay, "Bunların değişim dediği kavgadır" dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bu akşam iftarını Karşıyaka mahallesi sakinleri ile birlikte açtı. Yoğun bir katılımın olduğu iftar programına Uluçay’la birlikte teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Programda bir konuşma yapan Uluçay, “Ramazan ayını en güzel biçimde geçirdiğimiz şu mübarek günlerde programımıza katılımlarınız dolayısıyla kıymetli mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala her gittiğimiz yerde projelerimizi anlatıyor ve desteklerinize talip olduğumuzu ifade ediyoruz. Bizler Ak Parti’nin neferleri olarak memleketimiz ve aziz Türk milleti için neler yapabileceğimizin derdindeyiz. Sürekli değişim türküsü söyleyenlerin ise bugün neleri değiştirdiğini, neleri değiştiremediğini çok gayet iyi bir şekilde görüyoruz. İstanbul’da 5 yılda ne değişti, İzmir’de ne değişti, Eskişehir’de ne değişti, Ankara’da ne değişti?.. Heykel vaat etmek dışında yapabildikleri hiçbir değişim olmayanların, kendi içlerindeki kavgalar ve altılı masanın seçim sonrası yaşadıklarını gördünüz. Bunların değişim dediği kavgadır, bunların değişim dediği belediyelerin mevcut personellerini çıkarıp yerine kendi yandaşlarını doldurma değişimidir. Bunların değişim sözü tamamen bunlardan ibarettir. Biz buraya gelirken ne yapabiliriz düşüncesine sahipken, birileri bugüne kadar daha proje kitapçığı bile yapamamış ve aklına ne eserse onu vaat etmektedir. Türk milletinin yakından bildiği bu zihniyet, hiçbir zaman milletin değerlerini özümsememiş, tam tersine onunla kavga etmiş bir zihniyettir. Bu zihniyet hiçbir zaman eser yapmak gayretinde olmamıştır. Her zaman yıkmak, eleştirmek, kavga etmek derdinde olmuştur” dedi.