ULUÇAY, “AFYONKARAHİSAR’IN YİĞİT KADINLARI ŞEHRİ KİME EMANET EDECEKLERİNİ BİLİYORLAR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ‘Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda’ programları kapsamında Ataköy mahallesinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Uluçay burada yaptığı konuşmada, “Afyonkarahisar’ın yiğit kadınları kararını vermişler. Şehrimizi kime emanet edeceklerini biliyorlar” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ‘Kadınlarla Büyük Afyonkarahisar Yolunda’ programları kapsamında Ataköy mahallesinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Uluçay’a programda eşi Leyla Uluçay, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Kadınlarımızın destekleri ile yeni bir zafer kazanacağız”

Uluçay burada yaptığı konuşmada, “Bizler AK davanın her bir neferi olarak sizden aldığımız güç ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız sizlerden aldığı güç ile tüm mazlum coğrafyalara destek oluyor. Ben her zaman söylüyorum Türk kadını bir şeye sahip çıktığında Allah’ın izniyle o iş olumlu neticelenir. Annelerimiz, ablalarımız, kardeşlerimiz 23 yıldır AK Dava’mıza destek oldunuz Allah sizlerden razı olsun. Bende burada sizlere bir kez daha söz veriyorum, bütün enerjimi bütün gayretimi Afyonkarahisar’ımıza hizmet için ayıracağım. Sizlerin destekleri ve dualarıyla yeni bir zaferi birlikte kazanacağız” dedi.

“Afyonkarahisar’ın yiğit kadınları şehri kime emanet edeceklerini biliyorlar”

Uluçay sözlerine şöyle devam etti, sosyal kültürel faaliyetlerden, istihdam ve ekonomiye kadar, birçok projemizi kadınlarımız için gerçekleştireceğiz. Hanım kardeşlerimizin ev ekonomilerine katkı sağlayabileceği kadın emek pazarı, yöresel ürünler satış ve tanıtım merkezi projemiz, sosyal alanda etkinliklerinizi sürdürebileceğiniz hanımlar lokali projemiz, çalışan ve küçük çocuğu olan annelerimiz için mahallelerimize kreş projemiz ve okuyan öğrencilerimiz, gençlerimiz için ücretsiz kurslarımızı inşallah yeni dönemde sizler için gerçekleştireceğiz. Biz şehrimizi kadınlarımızdan aldığımız güç ve destek ile yöneteceğiz. En güzel hizmetleri Afyonkarahisar’ın kadınanaları hak ediyor. Hanım kardeşlerim hak ettikleri hizmetleri de AK Parti’mizin kendilerine sunacağını biliyorlar. Afyonkarahisar’ın yiğit kadınları kararını vermişler. Şehrimizi kime emanet edeceklerini biliyorlar. Bunu en iyi anlatan durum gittiğimiz, ziyaret ettiğimiz her yerde coşkulu ve heyecanlı bir kalabalıkla karşılaşıyor olmamızdır. Bizde sizin her daim hizmetkarınız olacağız. Hepinizden Allah razı olsun dedi.