“SİZE HİZMET ETMEK BİZİM BOYNUMUZUN BORCUDUR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Muharip Gaziler Derneği Başkanı Yusuf Aytaç Hürkal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Burada konuşan Uluçay STK ortak yerleşkesi projesinde Muharip Gaziler Derneği’ne de yer ayrılacağının sözünü verdi.

MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI MÜDÜR KASAPOĞLU, SAVAŞ VE GÖÇTE AİLEYİ ANLATTI

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar Muharip Gaziler Derneği Başkanı Yusuf Aytaç Hürkal ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Burada konuşan Uluçay, “Kıymetli gazilerimiz bizlerin başının tacıdır. Sizler vatanımızın, milletimizin birliği ve bütünlüğü için canlarınızı hiçe sayarak tarihte iz bırakmış büyüklerimizsiniz. Sizler zamanında gelecek nesiller için gerekeni yaptınız. Her platformda belirttiğim gibi bir kez daha burada söylüyorum sizlerin istekleri ve talepleri bizim başımızın üstündedir. Size bir evladınız olarak hizmet etmek, ne istiyorsanız yapmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.

Muharip Gaziler Derneği’ne STK ortak yerleşkesi projesinden yer ayrılacak

Uluçay sosyal sorumluluk projeleri arasında yer alan STK ortak yerleşkesi içerisinde Afyonkarahisar Muharip Gaziler Derneği’ne yer ayrılacağını ifade ederek; Şehrimizde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz 109 proje arasında yer alan STK ortak yerleşkesi projemiz var. Bu projemizle sivil toplum kuruluşlarımızı tek çatı altında toplamayı hedefliyoruz. İçerisinde konferans salonları, kafeterya ve sosyal aktivite alanlarının da olduğu bir merkez inşa edeceğiz. Muharip Gaziler Derneği’mize ve siz kıymetli büyüklerimize de burada yer ayrılacak. Sizler burada misafirlerinizi rahatlıkla ağırlarken aynı zamanda genç kardeşlerimizle bir araya gelerek anılarınıza paylaşabileceksiniz ifadelerine yer verdi.