ROMANLARDAN ULUÇAY’A DAVULLU, ZURNALI KARŞILAMA; “TÜM OYLARIMIZ SANA”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir’i ziyaret etti. Burada büyük bir coşku ile karşılanan Uluçay’a desteklerini ifade eden Koldemir, “Sonuna kadar arkandayız başkanım. Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sanadır” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir’i ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a il başkan yardımcıları, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Satılmış Koldemir, “Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sana”

Roman vatandaşların coşkulu karşılaması renkli görüntülere sahne olurken Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir ise Uluçay’a, “Sonuna kadar arkandayız başkanım. Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sanadır” dedi. Ziyaret, davullu, zurnalı karşılamada coşkuları yüzlerinden okunan Roman vatandaşlar ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın karşılıklı oyun havası oynaması ile devam etti.

“Roman kardeşlerimizin yeri apayrı”

Burada bir konuşma yapan Uluçay, “Bizleri böyle bir coşku ile karşılayarak, yüreklerini açan Roman kardeşlerime gönülden teşekkür ederim. Sizler bir kez daha bizlere olan desteklerinizi gösterdiniz. Rabbim bizlerin yanından sizler gibi dostları eksik etmesin inşallah. Sizlerden ne zaman destek istesek ne zaman arasak gece gündüz demediniz bizleri hiç kırmadınız. Bugün de burada yine aleni ve açıkça bizlere olan desteklerinizi gösteriyorsunuz. Roman kardeşlerimizin bizdeki yeri apayrı. Bende burada size bir kez daha söz veriyorum. Hüseyin Ceylan Uluçay kardeşiniz olarak her zaman emrinizde olacağım. Sizlerin samimiyeti, güveni ile birlik, beraberlik içerisinde bir dönem geçireceğiz. Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin” dedi.