“ÖZGÜR FİLİSTİN İÇİN AYAKTAYIZ” PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

İYİ PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI İYİ PARTİ'DE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

AKÜ Öğrenci Toplulukları SKS Daire Başkanlığı ve AKÜ Genç Ofis işbirliğinde düzenlenen “Özgür Filistin İçin Ayaktayız” programı yoğun ilgi gördü.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, AKÜ toplulukları, SKS Daire Başkanlığı ve AKÜ Genç Ofis’in ortaklaşa düzenlediği “Özgür Filistin İçin Ayaktayız” adlı programa katıldı. Program, Filistin halkının maruz kaldığı zorluklara dikkat çekmek ve onlara destek olmak amacıyla gerçekleştirildi.

Özgür Filistin İçin Ayaktayız Programı Yoğun İlgi Gördü

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin (AKÜ) ev sahipliğinde düzenlenen programa, üniversite öğrencileri, akademisyenler ve çok sayıda davetli katıldı. Programda Filistin’e destek amacıyla çeşitli etkinlikler, konuşmalar ve belgesel gösterimleri yapıldı. Etkinlik, gençlerin sosyal sorumluluk bilincini artırmayı ve Filistin halkının yaşadığı zorluklara dikkat çekmeyi hedefledi. Müdür Kasapoğlu, program kapsamında yaptığı konuşmada Filistin halkının yaşadığı zorlukların dile getirildiği etkinliklerin önem taşıdığını vurguladı. Kasapoğlu, “Filistin halkının maruz kaldığı zulme karşı sessiz kalmamalıyız. Gençlerimizin bu konuda bilinçlenmesi ve duyarlılık göstermesi çok önemlidir. Bu tür programlar, toplumun farklı kesimlerinin bir araya gelerek ortak bir amaç etrafında birleşmesini sağlıyor.” dedi.

Editör: Ayben Horzum