“OMUZ OMUZA ÇALIŞARAK HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET EDECEĞİZ”

TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜKLERİ 177. YILINI KUTLUYOR TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜKLERİ 177. YILINI KUTLUYOR

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş ile il yönetim kurulu üyeleri ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve il yönetim kurulu üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyaret sonrasında açıklama yapan İl Başkanı Hüseyin Menteş, “Yeni dönemde milletvekillerimiz ile beraber il genel meclisimizde omuz omuza çalışmaya devam edecek, Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize hizmet edeceğiz” dedi. Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ise İl Genel Meclisi ile tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışacaklarını vurguladı.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş ile il yönetim kurulu üyeleri ve Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve il yönetim kurulu üyeleri İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Siper’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

“OMUZ OMUZA ÇALIŞARAK HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET EDECEĞİZ”

 Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, “İl Genel Meclisi Başkanımız Mehmet Siper’i yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Mehmet Bey, uzun yıllardır partimizde başarıyla görev yapmış bir dava arkadaşımızdır. Kendisinin bilgi, birikim ve tecrübesiyle Afyonkarahisar’ımıza birçok hizmeti yapacağından şüphemiz yoktur. İl genel meclisimiz Mehmet Bey ve diğer tüm il genel meclis üyeleriyle birlikte daha önceki dönemlerdeki ivmesini daha da güçlendirerek güzel hizmetler sunacaktır. Ziyaretimiz vesilesiyle hem Mehmet Siper Başkanımızı hemde yeni dönemde seçilen tüm il genel meclis üyelerimizi tebrik ediyoruz. Daha önceki dönemlerde Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nde görev yapmış başkanlarımızdan Burhanettin Çoban, Salih Sel başkanlarımıza ve üyelerine de ayrıca teşekkür ederiz. Yeni dönemde milletvekillerimiz ile beraber il genel meclisimizde omuz omuza çalışmaya devam edecek, Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize hizmet edeceğiz” dedi.

“TAM BİR UYUM VE KOORDİNASYON İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

 Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında açıklamada bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ise, “Öncelikle kıymetli Başkanımız Mehmet Siper ve tüm il genel meclis üyelerimizi ayrı ayrı tebrik ediyor aynı zamanda da başarılar diliyorum. AK Parti teşkilatları olarak, bizlerin her zaman en önemli görevi toplumumuzun her kesimine hizmet götürmek ve hemşehrilerimizin refahını arttırmak olmuştur. İl genel meclisimizin bu yeni dönemde de bu hedefler doğrultusunda önemli çalışmalar yapacağından ve başarılar elde edeceğinden hiçbir şüphemiz yoktur. Mehmet Siper Başkanımızın tecrübesi ve bilgi birikimi, meclisimizin çalışmalarına büyük katkılarda sağlayacaktır. Biz de AK Parti Merkez İlçe Yönetimi olarak, İl Genel Meclisimiz ve başkanımız ile tam bir uyum ve koordinasyon içinde çalışmaya devam edeceğiz.

Sayın Mehmet Siper ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diler, çalışmalarında üstün başarılar elde etmelerini temenni ederim. Bu yeni dönemin, ilçemize ve tüm hemşehrilerimize  hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 Ziyaretlerde yönetim kurulu üyeleri geniş katılım sağlarken, ziyaretler çekilen hatıra fotoğrafları sonrasında sona erdi.