MİLLETVEKİLİ ARSLAN, “AFYON'DA 60 BELEDİYENİN TAMAMINI ALACAĞIZ”

AK Parti’nin aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hasan Arslan 60 belediyenin tamamını almak istediklerini belirterek, “Afyonkarahisar’ın tamamını AK hizmete kavuşturacağız inşallah” dedi.

Veysel Eroğlu saolunda düzenlen aday tanıtım toplantısında konuşan Milletvekili Hasan Arslan özetle şunları söyledi;

- Afyon’un tamamı AK hizmete kavuşacak

AK dava, AK Parti Afyon’da çok daha önemli. AK Parti çalışmanın partisidir, hizmetin partisidir. Vatandaşa, millete hizmet etmenin partisidir. Bu konuda en iyi gösterebileceğimiz yer belediyelerdir. Yine en çok belediye sayısına sahip olan il. İnşallah bu dönem de 60 belediyenin hepsini alacağız. Afyonkarahisar’ın tamamını AK hizmete kavuşturacağız inşallah.

- Zaman zaman değişim oluyor

Vatandaşımız, milletimiz bizim için önemlidir. Mevcut başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Zaman zaman değişim oluyor. Biliyorsunuz 2023’te milletvekillerinin yüzde 70’i değişti. Değişenler olacak, oluyor. Ben şimdiye kadar çalışan,hizmet eden, AK davanın bayrağını bulunduğıu şehirlerde yükselten belediye başkanlarına teşekkür ediyorum. Mevcut belediye başkanlı ile yeni belediye başkanları ile de çalışmaya devam edeceğiz.