İYİ PARTİ ADAYI YAĞCI, KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

İYİ Parti belediye başkan adayı Alper Yağcı'nın, kamu kurumlarını ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi. Yağcı, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Özel İdare'yi ziyaret ederek, kurumların işleyişi ve çalışanların beklentileri hakkında değerli görüş alışverişinde bulundu.

İYİ PARTİ ADAYI YAĞCI, KURUM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR ÇALIŞANLARLA BULUŞTU

İYİ Parti  belediye başkan adayı Alper Yağcı'nın, kamu kurumlarını ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi. Yağcı, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Özel İdare'yi ziyaret ederek, kurumların işleyişi ve çalışanların beklentileri hakkında değerli görüş alışverişinde bulundu.

Yağcı'nın ziyaretlerinde, kamu hizmetlerinin temel yapı taşları olan kurum çalışanlarıyla samimi bir ortamda gerçekleştridi. Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ziyaretinde, eğitim camiasının nabzını tutan isimlerle bir araya gelen Yağcı, eğitimdeki sorunları dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı.

İL ÖZEL  İDAREYİ ZİYARET ETTİ

 Yağcı İl Özel İdare ziyaretinde ise, yerel yönetimlerin kritik rolünü vurgulayan Yağcı, “kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi için iş birliği ve koordinasyon önemli” dedi. Yağcı İl Özel İdare çalışanlarıyla yapılan samimi sohbet gerçekleştirirken  “ Afyonkarahisar'ın potansiyelini artırmak ve kalkınma hedeflerine ulaşmak için atılacak adımları masaya yatırdık” dedi.