GUN FM'E ÖDÜL

Anadolu Yayıncılar Federasyonu 8.Anadolu Medya ödülleri sahiplerine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Çarşamba akşamı Külliye'de verildi

GÜN FM YILIN RADYOSU

Afyon Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar,Yılın Yerel Radyo Yöneticisi ödülüne layık görüldü.

Ödülü törende Cumhurbaskani Erdoğan'ın elinden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar aldı.

ERDOĞAN AFYONA SELAMLAR GÖNDERDİ

Tören sonrası Fadime Akar ile ayaküstü sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Afyonkarahisar Valisi Kübra Guran Yiğitbaşı ve Afyon'a selamlarını iletti

GAZETECİYE YEŞİL PASAPORT

Anadolu medyasının Cumhuriyet, demokrasi, ezan ve bayrak olduğunu vurgulayan Anadolu Yayıncılar Federasyonu Genel Başkanı Sinan Burhan Burhan, "Gazeteci arkadaşlarımızın yeşil pasaport talebi var. Bu arkadaşlarımız savaşta, depremde, afette görev yapıyorlar. Böyle bir ihtiyaç olduğunu belirtiyorlar. İnşallah bu konuda bir müjde bekliyoruz." dedi.

ÖDÜL ALANLAR

Törende, Altaş TV'den Semra Şimşek Haber 61 TV'de "Yılın Spor Programı" ödülünü aldı.

"Yılın Yerel Televizyonu" kategorisinde "TV A", "Yılın Yerel Televizyon Yöneticisi" kategorisinde ise Türk Haber kanalından Bahtiyar Ersoy ödüle layık görüldü.

"Yılın Yerel Medya Vefa Ödülü"nün Kanal 26'dan merhum İlhan Yalçın adına Yiğit Can Yalçın'a verildiği törende, "Dayanışma Ödülleri" ise Aksu TV'den Cüneyt Beyit'e, Vuslat Anadolu TV'den Selahattin Bayrak'a, Gözde TV'den Mahmut Hallaç'a, HRT TV'den Ferit Şahin'e takdim edildi.

AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI AFYONKARAHİSAR’DA MİLLİ HEYECAN DEV EKRANDA YAŞANDI

Törende, Yılın Yerel Radyosu Ödülü'ne Tempo FM, Yılın Yerel Radyo Yöneticisi Ödülü'ne Gün FM'den Fadime Akar, Yılın Yerel Gazetesi Ödülüne Lider Gazetesi, Yılın Yerel Gazete Yöneticisi Ödülü'ne ise Tarık Yılmaz layık görüldü.

Editör: Ayben Horzum