GÖNÜL SOFRASI KARŞIYAKA MAHALLESİ'NE KURULDU

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrileri ile iftar sofrasında bir araya gelmeye devam ediyor. Mahalle iftarlarının durağı Karşıyaka Mahallesi oldu.  Zeybek Başkan mahalle sakinleriyle iftar yemeğinde buluştu.

Birlik ve beraberliği pekiştirmek için gerçekleşen iftar programı bu kez de Karşıyaka Mahallesi’nde yapıldı. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in de katıldığı iftar yemeğine ilgi yoğundu. İftar öncesi hemşehrileri ile hemhal olan Belediye Başkanımıza, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, Mahalle Muhtarı H. Hüseyin Bayraktar ve Belediye Birim Müdürleri eşlik etti.

SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU SUSUZ BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA PROTESTOSU

GÖNÜL SOFRAMIZDA BULUŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Hemşehrilerinin Ramazan Ayı’nı tebrik eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “ Mübarek Ramazan ayı hepimize hayırlı olsun. Cenab-ı Hak yenilerine sağlıkla erişmeyi nasip etsin. Birliğimiz beraberliğimiz kardeşliğimiz daim olsun. Birlik ve beraberliğimizin geliştiği bu sofralar, Ramazan ayımızın vazgeçilmezidir. Ramazan boyunca vatandaşlarımız ile gönül soframızda buluşmayı sürdüreceğiz. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin” diye konuştu.