EKONOMİDE VE BORSADA 2024 YILI BEKLENTİLERİ PANELİ YAPILDI.

Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği, Yatırım Finansman Menkul Değerler işbirliği ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi odası ev sahipliğinde organize edilen Ekonomide ve Borsada 2024 Yılı Beklentileri" paneli 16 Şubat 2024 tarihinde yapıldı.

Afyonkarahisar İş kadınları Derneği’nin bilgilendirme etkinlikleri kapsamında düzenlenen panel ATSO başkanı Hüsnü Serteser’in selamlama konuşmasıyla başladı, dernek başkanı Samiye Hancıoğlu’nun açılış konuşmasıyla devam etti.

Hancıoğlu “Davetimizi kabul etme nezaketi gösteren Yatırım Finansman Menkul Değerler Direktörü Dr. Nuri Sevgen ve Ekonomik araştırmalar müdürü Erol Gürcan’a, panelimize ev sahipliği yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve personeline ve panelimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Verimli, keyifli ve yoğun ilgiyle geçen panelimiz, 2024 yılının ilk etkinliği olup, etkinliklerimiz yeni konu ve konuklarla devam edecektir” dedi.

Panelin 1. Oturumunda, Yatırım Finansman Menkul Değerler Ekonomik araştırmalar müdürü Erol Gürcan,Dünya ve Türkiye Ekonomisine Bakış başlığı ile 2024 yılındaki Ekonomik görünüm, beklentiler, dünya ve ülke ekonomisi hakkında istatistiki ve güncel bilgiler aktardı.

2.Oturumunda, Yatırım Finansman Menkul DeğerlerDirektörü Dr. Nuri Sevgen Piyasalara Bakış başlığı ile 2024 yılında piyasaların görünümü, piyasa trendleri konularında   değerlendirmeler yaptı.

“ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN “ENGELLER BİZE NE SÖYLER” PROGRAMI YARIN

Yoğun katılım ve ilgiyle süren panel, soru-cevap bölümü ve plaket takdimiyle sona erdi.