DİTSO MECLİS BAŞKANLIĞINA CENGİZ GÜÇLÜ SEÇİLDİ.

Meclis Başkanı Veysel Topçu’nun Dinar Belediye Başkanlığına seçilmesi sonucunda; Sınırlı Sorumlu Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi  Yetkilisi olarak oda meclisine giren Cengiz Güçlü boşalan Meclis Başkanlığına yapılan seçim sonucunda seçildi.
En yaşlı Meclis üye Seydi Tuncer başkanlığında yapılan toplantıda 20 meclis üyemiz arasında tek aday olarak çıkan S.S. Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Temsilcisi Cengiz Güçlü DİTSO Meclis Başkanı olarak seçildi.
Meclis Başkanı Güçlü, “Odamıza hizmet eden Veysel Topçu’ya teşekkür ederken seçimlerde yeni görev alan üyelerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.”dedi.

BAŞKAN TOPÇU, “ORMAN BENİM” ETKİNLİĞİNE KATILDI BAŞKAN TOPÇU, “ORMAN BENİM” ETKİNLİĞİNE KATILDI

Başkan Cengiz Güçlü seçilmesinin ardından ilk meclis başkanlığı konuşmasında Yönetim Kurulu Başkanı Veli Özcan’ a ve tüm meclis üyelerine kendisine gösterdikleri güven için teşekkür ederek şunları kaydetti: “Meclis Başkanı olarak görev almak, sizler tarafından bu makama layık görülmek benim için büyük bir onur. Sizlerin desteği ile devraldığım bu makamı layıkıyla temsil etmek en büyük amacım. Bunu başarabilmek için de azimle çalışmalarıma devam edeceğim. Bu Meclis çatısı altında sizlerle, Yönetim Kurulumuzla, Meslek Komitelerimiz ve tüm üyelerimizle birlikte uyum içinde Odamızı daha güçlü, daha etkin hale getirmek için çalışacağız. Dinar Ticaret ve Sanayi odamızın 100. Yılında Meclis Başkanı olmaktan onur duyuyor tüm üyelerimizi temsilen Meclis üyelerime saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi