VALİ YİĞİTBAŞI TÜRK MÜHENDİLER DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ VALİ YİĞİTBAŞI TÜRK MÜHENDİLER DERNEĞİ YÖNETİMİNİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

BİLDİĞİN IPHONE ŞARJ EDER GİBİ ŞARJ EDİYORSUN!

Teknolojinin gelişimi ve merak edilenlere yönelik yayınladığı videolarla ses getiren, ShiftDelete.Net'in kurucusu Hakkı Alkan, TOGG'u Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası yerleşkesindeki bulunan Trugo Şarj Ünitesi'nde şarj etti. Alkan, TOGG, “Iphone telefon şarj eder gibi şarj ettim” dedi.

Türkiye’nin kavşak noktası olan Afyonkarahisar’dan geçiş yapan ShiftDelete.Net'in kurucusu Hakkı Alkan, Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili TOGG’u Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası  yerleşkesi içerisinde bulunan Trugo Şarj Ünitesi'nde şarj etti.

Aracını şarj ederken video almayı ihmal etmeyen Alkan, “Şarj işlemim başladı, çok da hızlı bir şarj istasyonu buldum. 161 ile şu anda şarj ediyor. Yüzde 27 yani bu çok hızlı bir şekilde şarj ediyor. % 28 oldu. Şu anda şunu izlerken iPhone'u şarj eder gibi % 29 bile olabilir ve şöyle güzel bir haber var. Şu anda Trugo’nun kendi şarj istasyonundayım. İstasyonda bayram nedeniyle % 50 bir indirim var. Sağlanan enerji şurada yazıyor ve sadece ben de yokum. Hani buradaki şarj istasyonundan diğer yolcularda sürücülerde faydalanıyor Çoğu da zaten tanıyor bizi her yerde TOGG var. Şuanda yüzde 30 oldu. 28’den 30’a çıktı. Bildiğin Iphone şarj eder gibi şarj ediyorsun. Hakikaten çok iyi” dedi.