BELEDİYE GÖNÜL SOFRASI FATİH VE EŞREFPAŞA'DA KURULDU                

                  Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen mahalle iftar programları çerçevesinde, Fatih ve Eşrefpaşa Mahallesi sakinleriyle buluştu.   

İftar vaktinin bereketini hemşehrilerimizle paylaşıyor, gönül soframızda vatandaşlarımızı ağırlıyoruz. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Fatih Pazarında kurulan iftar sofrasında hemşehrileri ile birlikte orucunu açtı. Afyonkarahisar Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla mahalle iftarı programı düzenliyor. İlk mahalle iftar programı Fatih ve Eşrefpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti. Zeybek Başkan ve beraberindekiler iftara gelen vatandaşları tek tek selamlayarak ramazanlarını tebrik etti.

RAMAZAN’IN BEREKETİNİ GÖNÜL SOFRALARIMIZDA PAYLAŞIYORUZ

Rahmet ve merhamet kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek Ramazan Ayının 3.Gününde Başkanımız Mehmet Zeybek’in ev sahipliğinde geleneksel iftar soframızda Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, 22. Dönem Milletvekili Halil Ürün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, teşkilat mensupları ve hemşehrilerimizi ağırladık. İftar ardından yapılan duada eller semaya “birlik, beraberlik” için açıldı. Dualar edildi, iftar coşkusu Afyonkarahisar’ı sardı.