BAŞKAN BURCU KÖKSAL PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Belediye Başkanı Burcu Köksal, Afyonkarahisar Belediye personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma töreni Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti.

Tüm personelin geçmiş Kurban Bayramı’nı tebrik eden Başkan Burcu Köksal, birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara erişmeyi temenni etti. 

Başkan Burcu Köksal; Afyonkarahisar’ın gelişimi için durmadan, yorulmadan gece gündüz çalışan tüm emekçilere teşekkür ederek hep birlikte şehrimizi hak ettiği noktaya getireceklerini söyledi.

“KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ” “KIZILAY MADEN SUYU FABRİKASININ KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

İyi günde de kötü günde de vatandaşlarımızın yanında olduklarına dikkat çeken Başkan Köksal, "Bizler bayram da olsa, tatil de olsa, iyi günümüzde de kötü günümüzde de her zaman vatandaşa hizmet etmekle mükellef insanlarız. İnşallah önümüzdeki günlerde daha güzel günler yaşayacağımıza, Afyonkarahisar’a daha iyi hizmetler getireceğimize inanıyoruz. Bu vesileyle tüm personelimin geçmiş Kurban Bayramı’nı tebrik eder, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara erişmenizi dilerim." şeklinde konuştu.

Editör: Ayben Horzum