BAŞKAN ADNAN ÖZTAŞ’A İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN ZİYARET

Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu ve beraberindeki heyet, Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, eğitim ve yerel yönetim arasındaki iş birliğini güçlendirmek amacıyla bilgi ve deneyim paylaşımı gerçekleştirildi.

Heyetin ziyareti sırasında, ilçedeki eğitim kurumlarıyla ilgili güncel konular, eğitim projeleri ve ihtiyaçları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Belediye Başkanı Adnan Öztaş, eğitim konularına olan ilgisini ve desteğini vurgulayarak, eğitimdeki başarıların toplumun genel huzuru için kritik öneme sahip olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Adnan Öztaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu başta olmak üzere, beraberindeki heyete bu nazik ziyaret için ayrı ayrı teşekkürlerini sundular.

SANDIKLI'DA OTOBÜS KAZASI: 1 ÖLÜ, 16 YARALI SANDIKLI'DA OTOBÜS KAZASI: 1 ÖLÜ, 16 YARALI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu ise, Belediye Başkanı Adnan Öztaş’a eğitim camiası adına hayırlı olsun dileklerini ileterek, iş birliği ve koordinasyonun daha da artırılması için karşılıklı olarak gayret göstereceklerini ifade ettiler.