BAŞKAN ADAYI YAĞCI'DAN KADINLARA ÇİÇEKLİ KUTLAMA

İYİ Parti'nin Belediye Başkanı adayı Alper Yağcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir etkinlik düzenleyerek, şehrin kadınlarına çiçek takdim etti ve onların bu özel günlerini kutladı

Başkan adayı Yağcı, tüm kadınların bu anlamlı gününü samimi temennilerle kutlayarak, "Toplumun en önemli yapı taşı olan ve hayatımızın her anını güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, onlara ne kadar değerli olduklarını yürekten hissettirmek istiyoruz," dedi.

İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ MEHMET TANIR GÖREVDEN ALINDI

Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk kadınlarına verdiği önemin altını çizen Yağcı, "Atatürk'ün ileri görüşlülüğü sayesinde, eğitimden sanata, siyasetten spora kadar her alanda başarılar gösteren kadınlarımız, toplumumuzda hak ettikleri konuma erişmiştir. Aile ve değerlerimizin temsilcisi olarak kadınlarımızın toplumsal yaşamdaki etkin katılımını desteklemek her birimizin sorumluluğudur," ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmada, 8 Mart'ın Türk ve dünya kadınları için saygı, hak ve güzel günlerle dolu olmasına dair temennilerde bulunuldu.

Etkinlik kapsamında, Yağcı ve partililer, Park Afyon Alışveriş Merkezi önünde kadınlara çiçek dağıtarak, şiddet ve ayrımcılıktan uzak bir dünyada yaşamaları için dileklerde bulundular. Bu anlamlı günde, kadınlara sundukları değeri ve onları her zaman onurlandırma niyetlerini vurguladılar.