ASFALT TAMİR ÇALIŞMALARI DİNAR’IN HER MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

Hasar Gören Yollarda Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdüren Dinar Belediyesi, Asfalt Yama Çalışmalarını Yoğunlaştırdı. İlçe Genelinde Deforme Olan Yollarda Çalışmalarını Hızlandıran Dinar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı Ekiplerimiz, İlçemizdeki Tüm Mahallelerde Asfalt Yama Çalışmalarına Devam Ediyor.

DİNAR’DA HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ İLK GÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI. DİNAR’DA HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ İLK GÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI.

Asfalt Yama Çalışmalarıyla İlgili Açıklama Yapan Dinar Belediye Başkanı Veysel Topçu ; “Dinar Belediyesi Olarak Tüm Mahallelerimizde Asfalt Yolların Üzerinde Meydana Gelen Çukurlar Trafik Konforunu Rahatsız Ediyor, Araç Sürücülerine Zor Anlar Yaşatıyordu. Bununla İlgili Olarak Ekiplerimizi Yama Çalışmalarına Yönlendirdik. Bu Kapsamda Şehir Merkezinde Ve Mahalle Yollarında Çalışmalarımıza Başladık. Hava Şartları Uygun Olduğu Müddetçe Önümüzdeki Günlerde Diğer Mahallelerimizde De Yama Çalışmalarımızı Sürdürerek Sürücülerimizin Taşıt Trafiğinde Rahat Hareket Etmelerini Sağlayacağız.” Dedi.

Editör: Ayben Horzum