AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından adaylığı kesinleşen Belediye Başkan adaylarının tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize, çalışanlarımıza yakışır mücadelenin içerisinde olacağımızın şimdiden sözünü veriyorum.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, partinin yönetim kurullarının üyeleri, ilçe başkanları, belde başkanları, Belediye Başkan adayları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti’nin Belediye Başkan Adayları Görücüye Çıktı

“AFYON TEŞKİLATLARI BAŞARI İÇİN DESTANSI MÜCADELE VERDİ”

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından toplantının açış konuşmasını AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, toplantının açış konuşmasını yaptı. Başkan Vekili Dayı, “2023 Mayıs’ta bir genel seçim yapıldı. Milletvekili seçimleri ve cumhurbaşkanlığı seçimi bildiğiniz gibi bu seçim dünyada en önemli seçimler arasında gösterildi. Hatta en önemlisi dendi. Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılında yüz yılın seçimi olarak adlandırıldı. İşte böyle bir seçimde Afyonkarahisar olarak ilçeler kasabalar köyler olarak yüzde 67,84 gibi bir destekle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdik. Bu destek dolayı tekrar teşekkür ediyoruz. Afyonkarahisar’da bu sonucun alınması için sizler, teşkilatlarımızın adeta destansı bir mücadele verdiniz. Bu süreçte Afyonkarahisar siyasi tarihinin en kalabalık mitingini yapacağız dedik ve 55 bin kişilik devasa bir miting yaptık. Afyonkarahisar siyasi tarihi en kalabalık mitingini yaptık. Bunu siz teşkilatlarımız ile gençlik kollarımız, kadın kollarımız ve belediye başkan adayımız olan Hüseyin Ceylan Uluçay ile yaptık. Kardeşlerim yeni bir yola çıkıyoruz. Yine destansı bir mücadele vererek çalışma yapacağız. Türkiye’de her seçim önemlidir. Yerel olsun genel olsun Cumhurbaşkanlığı olsun. Her seçim sadece seçim değildir. Seçim sonuçları başka anlamlar ifade eder. Bizler teşkilatlar olarak bunun anlamını çok iyi biliyoruz. Sadece yerel seçimin ötesinde bölgemizde Türk dünyasında İslam dünyasında Gazze’de, Karabağ’da, Bosna Hersek’ten, Kudüs’e Semerkant’tan, Kerkük’e ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Biz yine biliyoruz ki o gün akşam seçim zaferini dünya mazlumlarının kutlayacağını, şükür secdesi yapacaklarını sokaklarda koşacaklarını biliyoruz. AK Parti 21 yıldır Türkiye’yi baştan sona temel alt yapı yatırımları ile donattı. Eğitim kurumları, sağlık kurumaları, ulaşım hizmetleri, hızlı trenler, savunma sanayi yatırımları Kardeşlerim, bu hizmetleri yapan AK Parti sadece bir siyasi parti değildir.” dedi.

“HİÇ KİMSE ERDOĞAN’IN 20 YILDA YAPTIĞINI YAPAMADI”

“AK Parti zamanın süper gücü olan, sınırları içerisinde 22 yeni devlet kurulan kutlu devletimiz Osmanlı İmparatorluğu’nun dirilen ruhuna öncülük eden büyük bir siyasi harekettir.” diyen İl Başkan Vekili Dayı, “Son iki yüzyılda milletimizin tarihi yürüyüşünde hatta geri çekilişinde sorunlara karşı mücadele veren diriliş bayrağını taşıyan fikir adamları siyasi liderler ve hareketler olmuştur. Ama hiçbirisi Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 yılda yaptıklarını yapamamıştır. Cumhurbaşkanımız devletle milleti buluşturmuştur. Askeri ve sivil vesayete son vermiştir. Tek partinin faşizan uygulamalarını tarihin çöp sepetine atmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı seçim beyannamemizde zamanın ruhuna uygun olarak yerel seçim anlayışının artık değiştiğini ilan etti.” diye konuştu.

AK Parti’nin Belediye Başkan Adayları Görücüye Çıktı

“CHP’NİN ELİNE FIRSAT GEÇSE İŞÇİ KIYIMINI HER YERDE YAPAR”

AK Parti İl Başkan Vekili Av. Ömer Dayı, partisinin yönetim anlayışının belli olduğunu dile getirdi. Dayı, “Bundan sonra yerel yönetimlerde artık belediyeciliğin önünü sadece fiziki değil projeler değil, sosyal projeler kültürel projeler, katılımcı ve yenilikçi yaklaşımlar hizmet belediyeciliği gençleri, kadınları, yaşlıları, engellileri önceleyen yönetim anlayışı. Algı ve sosyal medya belediyeciliği değil. Şov belediyeciliği ajans belediyeciliği değil. Gerçek belediyecilik anlayışı AK Parti’nin bu anlayışı karşısında muhalefetin haline bakıyoruz. CHP’de her seçim dönemi hizip savaşlarına şahit oluyoruz. Bu defada bu hiziplere belediye hiziplerini eklediler. Gittikçe çoğalıyor bu hizipler. Hizmet kaygıları yok. Sen ben iktidar savaşları var. CHP’nin bu anlayışına karşı mücadele verirken bir de CHP tek parti faşizan zihniyetinin zaman zaman hortladığını otobüslerde, metrolardan saldırılanlara karşı mücadele veriyoruz. Evet biz teşkilatlar olarak bunlara karşı siyaseti sokakta yapacağız. Seçimi sandıkta kazanacağız. Sandıksa sandık, sokaksa sokak her yerde var olacağız. Bir hususa daha değinmek istiyorum. Bu CHP zihniyeti namus sözü vermelerini rağmen İstanbul’da 37 bin işçiyi işinden ederek 53 bin yandaş militanları işe aldılar. Ankara’da Bolu’da Adana’da da aynı şeyi yaptılar. Bunların eline fırsat geçerse aynı şeyi her yerde yaparlar. Afyonkarahisar’da da Uşak’ta da Denizli’de de. Bol keseden vaat veriyorlar şu kadar maaş vereceğiz diye bırakın bunları bunlar maaşları ödeyemezler. Bırakın hizmeti diktiğimiz ağaçları sulayamazlar. Veysel Hocamın Afyonkarahisar içerisine dışarısına onbinlerce diktiği ağaçların sulamasını bakımını yapamazlar. Sayın milletvekillerimiz huzurlarınızda söylüyorum; Uluçay Başkanımızın projelerine destek olmak için bakanlıklara çalışmalarına başladılar. Kendilerine bütün vekillerimize huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. CHP ise ne yapıyor? Afyonkarahisar’daki kongrelerinde hizip savaşı yapıyor. Ayılma bayılma sahneleriyle tiyatro sergiliyorlar.” şeklinde konuştu.

“SEÇİMLER AFYONKARAHİSAR VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Başkan Vekili Dayı, sözlerine şöyle tamamladı: “Seçim günü 31 Mart’a gelmeyene gideceğiz. Her eve her iş yerine uğrayacağız. Kararsızları ikna edeceğiz. Kimseyi unutmayacağız. Seçim gününe kadar her anı değerlendireceğiz. Sokakta da çarşıda da siyaseti en iyi yapacağız. Sandıkta da seçimi kazanacağız. Teşkilatımız sahaya çıktığında karşısında hiçbir muhalefet duramaz. 31 Mart seçimlerin de Türkiye Yüzyılı şehirleri için hazırız ve kararlıyız. Afyonkarahisar’ımız ve şehirlerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Hizmetleri için Sayın Başkanımız Mehmet Zeybek Bey’e ayrıca teşekkürler sunuyoruz.”

“İNŞALLAH SEÇİMDE 60 BELEDİYE’NİN 60 DA ALACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, toplantıda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Afyonkarahisar son nüfus sayımında büyükşehir olabilmek için gereken rakamın üzerinde yer aldı. AK Parti çalışmanın hizmetin partisidir. Afyonkarahisar Türkiye’de AK Partili 60 Belediye ile en çok Belediyesi olan ildir. İnşallah 60 Belediye’nin 60’da alacağız. Vatandaşlarımız hedeflerimiz için ilerleyecekler. Başkan adaylarımız içinde mevcutlara teşekkür ederken zaman zaman partimiz içinde değişim olabiliyor. Şimdiye kadar AK davaya hizmet eden başkanlarımıza teşekkür ediyorum.”

“AK PARTİ OLARAK BAŞARILARIMIZI TEKRARLAYACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Afyonkarahisar AK Parti diyor. Hep birlikte bunu tekrarlıyor, AK Parti diyoruz. Başarılarımızı birlikte tekrarlayacak, 20 yıllık AK Parti iktidarımızda inşallah bu seçimin sonunda hizmetlerimizi tekrarlayacağız. CHP yine bol keseden vaatler atarak halkımızı kandırmaya çalışıyor. Unutmayın ki yaparsa AK Parti yapar. İstanbul’un, Ankara’nın hali ortadadır. Afyonkarahisar’da 60 Belediye’yi 60’ta 60 yapmaya hazırız. Bütünleştirmek, hizmet etmek için inşallah tüm teşkilatlarımızla birlikte yerel seçimlerde yine başarılı olacağız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, en alt kademeden en üst kademeye kadar emek ve hizmet sahibi her teşkilat üyemize, partililerimize hizmetleri için çok teşekkür ediyorum.”

ÖZKAYA’NIN MESAJI GÖRÜNTÜLÜ OLARAK İZLENDİ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın toplantıya gönderdiği görüntülü mesaj izlendi. Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, toplantıda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ı Ege’nin yıldızı yapacağız dedik ve yaptık. Türkiye’de de çok güzel işler yaptık. Zaman kısıtlı hangi birisini anlatalım. Muhteşem yatırımlar yaptık. Türkiye dünyanın parlayan yıldızı olacak. Dünyanın süper gücü olmaya hep birlikte hazırız. İnşallah bu yerel seçimlerde de büyük bir başarı Afyonkarahisar’da 60’ta 60 Belediye kazanarak Belediye Başkanlarımızın büyük hizmetler yapmasına vesile olacağız. Zaten Afyonkarahisar tüm seçimlerde AK Parti’ye, Sayın Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği verdi. Bende tüm gelmiş geçmiş ve mevcut tüm mensuplarını yürekten selamlıyorum. Afyonkarahisar mermerin, termalin, gastronominin, zaferin şehri. Şehrimiz bu yerel seçimde de AK Partiye yeni bir zaferi yaşatacak.”

“HİZMET BAYRAĞINI 1 NİSAN’DAN SONRA DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Konuşmama 6 Şubat depreminin yıl dönümü dolayısıyla bölgede hayatını kaybedenlere Rabbimden rahmet niyaz ederek ve yaralananlara acil şifalar dileyerek başlamak istiyorum. Ben 1986 doğumlu bir kardeşiniz olarak 2004 yılında başladığım AK Parti yolculuğuna, 2014 yılında yönetim kurulu üyesi, 2015 yılında Mali ve idari işlerden sorumlu il başkan yardımcısı, 2018 yılında teşkilat başkanlığı, 2019 yılında siyasi ve hukuki işler başkanlığı ve 2020 yılında yapılan 7. Olağan kongre ile il başkanı seçildim. 2024 yılına kadar Afyonkarahisar’a il başkanı olarak hizmet ettim. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanın tensipleriyle AK Parti’nin dava yolculuğuna Afyonkarahisar belediye başkan adayı olarak devam ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bundan 30 yıl önce mahalli idarelerde ilk kez göreve gelmesi ile başlayan bu hizmet yarışına Ak Partimizin 2001 yılında kurulduğu Afyonkarahisar’a Belediye başkanı adayı olmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Afyonkarahisar’da AK Parti Belediye Başkanı olarak hizmet eden Abdullah Kaptan başkanımıza, Burhanettin Çoban başkanımıza ve il başkanlığım döneminde beraber çalıştığımız Mehmet Zeybek başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Afyonkarahisar’a hizmet etmek için elini taşın altına koyan, Ak Partimizden merkez aday adayı olan ve bana desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Mahmut Koçak’a, Ömer Altınay’a, Semai Kaya’ya, Şükrü Tunçbilek’e teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle ve aziz hemşehrilerimizin teveccühü ile 31 Mart’ta devralacağımız hizmet bayrağını,1 Nisan’dan itibaren daha yükseğe dikmenin gayreti içerisinde olacağız. İl başkanlığım döneminde edindiğim tecrübe ve deneyimle millete hizmet yolunda emin adımlarla çalışacak ve kolayı seçenlerden asla olmayacağız. İnşallah göreve gelmemiz ile birlikte belediyemizin kaynaklarını en doğru, en etkin ve hakkaniyetli şekilde kullanarak vatandaşımızın sorunlarına hızlı ve pratik çözümler üreteceğiz.” dedi.

AK Parti’nin Belediye Başkan Adayları Görücüye Çıktı

“TÜRKİYE BİLİR GERÇEK BELEDİYECİLİK AK PARTİ İLE MÜMKÜNDÜR”

Hüseyin Ceylan Uluçay, sözlerine şöyle devam etti: “Gelmeden, görmeden, bilmeden, oturduğumuz yerden, kaynağı olmayan, tamamen popülist ve bol keseden vaatler yerine, yapılabilecek vaatlerle Afyonkarahisarlı hemşehrilerimize, çalışanlarımıza yakışır mücadelenin içerisinde olacağımızın şimdiden sözünü veriyorum. Türkiye yüzyılına yakışır bir Afyonkarahisar için, birlik ve beraberlik içerisinde herkesle istişare ederek, kimseyi ötekileştirmeden bir esnaf anlayışı ile çalışacak ve Afyonkarahisar’a muhteşem eserler kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız. Türkiye bilir, gerçek belediyecilik AK Parti’dir. Çünkü Afyonkarahisar’daki AK Parti belediyeleri bugün sadece vatandaşın çöpünü toplayan, yolunu inşa eden, parkını yapan, toplu ulaşım hizmeti veren bir konumdan çok daha geniş görevler icra eden bir konumdadır.

Erdoğan Belediyeciliği anlayışıyla, mahalli idarelerdeki çeyrek asırdan fazla bir geçmişe sahip olunan tecrübeyi iktidarımızdaki 21 yılı aşan güçlü tecrübeyle yoğurduk ve bunu hizmete dönüştüreceğiz. Değerli dava arkadaşlarım; Afyonkarahisar’ı Türkiye Yüzyılı vizyonumuza ulaştıracak önemli ve geniş kapsamlı bir yol haritası hazırladık. Bu yol haritasını da yakın bir zamanda düzenleyeceğimiz proje tanıtım toplantısı ile kamuoyuna sunacak ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu yeni dönemde öncelikle devam eden projelerimizi bitireceğiz. Yine hızlı bir şekilde şehrimizin kentsel dönüşüm alanlarında afetlere dayanıklı, dirençli ve sağlam yerleşim yerleri inşa etmeyi hedefliyoruz. Konut sıkıntısını gidermek için dar gelirli ailelerimize toplu konutlar inşa ederek vatandaşlarımızı konut sahibi yapmak istiyoruz. Trafik sorununun çözümü için her türlü alternatifi masamıza yatırdık ve başta otoparklar yapmak suretiyle birçok projeyle trafik sorununu çözmeyi hedefliyoruz. Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak gençlerimize, çocuklarımıza, yaşlılarımıza, engellilerimize, kadınlarımıza ve tüm toplumsal kesimlerimize karşı hassas, kuşatıcılığı yüksek sosyal belediyecilik hizmetleri sunacağız. Güçlü aile ve güçlü toplum anlayışını destekleyeceğiz. Kadim kültürümüzü ve şehrimizin kadim medeniyetini canlandırmaya, tanıtmaya dayalı projelerimiz var. Çevreye ve tabiata karşı benimsediğimiz hassasiyetimize sürdürülebilir belediye yönetimi ile destek olacağız. Afyonkarahisar’da evlatlarımıza havası, suyu, toprağı ve çevresi temiz bir şehir bırakmak için var gücümüzle çalışacağız.”

“ALLAH BİZİ HEMŞEHRİLERİMİZE MAHCUP ETMESİN”

“Ziyaretlerimizden kalan tüm zamanımızı ve enerjimizi ekibimiz ile birlikte Afyonkarahisar’ı Türkiye Yüzyılı vizyonuna hazırlayacak program, proje ve planlar için harcıyoruz.” diyen Uluçay, “751 bin 344 nüfuslu şehrimizin her bir karış toprağına hâkim bir kardeşiniz olarak sıfırdan değil, tecrübe ile kolları sıvayacak ve adımlarımızı tecrübe edinmiş bir belediye başkanı olarak atacağız. Merkez ilçe nüfusu 324 bin 685 olan ilimizin her mahallesi, her sokağını adım adım görmüş ve birçok ferdini ayrı ayrı dinlemiş olan bir kardeşiniz olarak vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan Afyonkarahisar’ı Türkiye Yüzyılı vizyonu ile geleceğe taşıyacak ve Türkiye’nin incisi haline getireceğiz. Heyecanlıyız. Çünkü her mahallesi, her sokağı için ayrı hayalleri olan birisi olarak, amcalarımızla, teyzelerimizle, ablalarımızla, beraber esnaflık yaptığımız kardeşlerimizle, çalışmaktan elleri nasır tutmuş personelimizle birlikte hizmet etmek için yola çıkıyoruz. Heyecanlıyız, çünkü Biz Türkiye’nin kaderini değiştiren Ak Partinin doğduğu topraklarız. Heyecanlıyız, çünkü Biz bu kutlu davanın lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşıyız. Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimin her zaman kantarı belindedir. Afyonkarahisarlı hemşehrilerim CHP zihniyetinin İstanbul’da, Ankara’da İzmir’de vaatlerini yerine getirmediğini de, çalışan 10 binlerce personeli çıkartıp kimleri işe yerleştiğini de, belediyeleri borç batağına sürüklediğini de çok iyi bilir. Afyonkarahisar Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize sahip çıktı. Şehrimizin gelişmesi için iktidarın desteğinin önemli olduğunu bizlere her defasında hatırlattı Rabbim hepsinden razı olsun. Rabbim bizleri Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimize mahçup etmesin inşallah.” dedi.

“SEÇİMİ EN YÜKSEK OY ORANIYLA KAZANMAYA KARARLIYIZ”

Başkan Adayı Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı: “Siyasi hayatım boyunca her kademede görev yapmış bir kardeşiniz olarak şunu belirtmek istiyorum. Teşkilatlarına bağlı ve personeliyle barışık olan belediye başkanları her zaman daha başarılı ve huzurlu olurlar. Bende buradan canımdan bir parça gibi gördüğüm teşkilatlarımıza ve birlikte yol yürüyeceğimiz personelimize her zaman istişareyle ve birlik beraberlik içinde görev yapacağımızın sözünü veriyorum. Şimdi buradan hep birlikte haykıralım; Afyonkarahisar’a sevdalıyız. 31 Mart akşamına kadar Afyonkarahisar’da kapı kapı dolaşmaya hazırız. Seçimi en yüksek oy oranıyla kazanmaya kararlıyız. Kazamız mübarek olsun, yolumuz açık olsun.” ifadelerine yer verdi.

“BUNDAN SONRA DA CUMHURBAŞKANIMIZIN ÖNCÜLÜĞÜNDE AFYON’U GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, aday tanıtım toplantısının son konuşmasını yaptı. Kaya, şöyle konuştu: “Afyonkarahisar’da çok farklı bir coşkuyu görüyorum. Allah’ın izniyle 31 Mart 2024 tarihinde inşallah Afyonkarahisar 60 Belediyesi’nin 60 için AK Partili Belediye Başkanlarını seçecek. Bu coşku bu salonda görülen heyecan AK Parti’yi inşallah 31 Mart’ta yerel yönetimleri kazanmaya, zafere taşıyacak. Allah hayırlı bir Ramazan ayı geçirmeyi nasip etsin. Son yıllarda Türkiye olarak zor günler geçirdik. Asrın felaketi 6 Şubat depremlerinin yaralarını el birliğiyle sardık. Maraş’ta, Hatay’da, Adıyaman’da öyle güzel işlere imza atıldı ki görünce çok duygulandım. Eğer 14 Mayıs sürecinde Allah muhafaza CHP iktidar olsa milletimiz mahvolurdu. Milletçe olarak bir ve beraber olup kardeş olup dayanışmanın en güzel örneklerini sergiledik. Rabbim bizi Cumhurbaşkanımızın yolundan ayırmasın. Bizdeki ruh Kocatepe’nin, Çanakkale’nin, Osmanlı’nın ruhudur. Ecdadımızın ruhu bizi ülkemizin her yerinde birleştiriyor. Bizleri kardeş kılıyor. İstiklal ruhunu, Çanakkale ruhunu her yerde hissediyoruz. Bunlar bize kardeşlik, dayanışma aşılıyor. 6 Şubat depremlerinin yıldönümünde bir kez daha gördük ki biz millet olarak bir oldukça tüm sorunları birlikte aşarız. Ben 34 yaşında Cumhurbaşkanımızın görev verdiği en genç isimlerden biriyim. Cumhurbaşkanımızın gençlerimize verdiği değeri her zaman görüyoruz. Siyasi hayatında Sayın Cumhurbaşkanımız en büyük desteği hanım kardeşlerimizden gördüğünü söylüyor. Bizim işimiz gönüller yapmak, gönüller kazanmak, gönüllere şahitlik etmektir. Bunu asla unutmamamız gerekiyor. Hüseyin Ceylan Uluçay, Başkanımızın bize verdiği sözü bir teşkilat mensubu olarak çok önemsiyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi her daim eylesin diyorum. Bizler halkımızla ve teşkilatımızla gurur duyuyoruz. Veysel Eroğlu hocamız, İstanbul susuzluktan kırılırken, Cumhurbaşkanımızla birlikte O’na yol arkadaşlığı yaparak hizmet siyasetini, sosyal ve gönül belediyeciliğini birlikte gerçekleştirdiler. Kazandığımız zaferlerin mimarı yol arkadaşlarımız, hanım kardeşlerimizdir. Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim. Afyon’da bugün açıklayacağımız kadrolar Afyon’a hizmetkâr olmak üzere yola çıkacak olan kadrolardır. Ben Sayın Uluçay’la birlikte tüm kardeşlerimizin inşallah 60’da 60 Belediye’yi kazanacaklarına yürekten inanıyorum. Dertlere derman olmak için tüm kadrolarımız yola çıktılar. Afyonkarahisar’da 60’ta 60 Belediye’yi kazanmamak için hiçbir neden yok. Afyonkarahisar’ın da hazır ve kararlı olduklarını görüyorum. Kadın ve gençlik kollarımızla birlikte durmadan, yorulmadan çalışmaya hazırız. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde olduğu gibi bundan sonra da Afyon’u imar ederek daha da geliştireceğiz.” Toplantı AK Parti Belediye Başkan adaylarının tanıtımı ile tamamlandı.